Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Sancaktepe’de yapıldı

İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı, Sancaktepe Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları koordinasyon toplantısı Belediye Başkanımız İsmail Erdem’in ev sahipliğinde Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi’nde 4 Aralık Çarşamba günü yapıldı. Ev sahibi sıfatıyla açılış konuşmasını yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem toplantının sadece adının bölgesel nitelik taşıdığını, içerik olarak ise ülkeyi ilgilendiren birçok gelişmeye öncülük ettiğini söyledi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ilk olarak bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi yapıldı. Koordinasyon toplantısında ayrıca, belediyelerin ortak sorunları masaya yatırıldı ve ortak çözümler tartışıldı.

Düzenlenen toplantıya, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek  katıldı. Programa ayrıca her belediyeden bir başkan yardımcısı da katıldı.

Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Sancaktepe’de yapıldı