Duyurular

Gençlerimize büyük mirasımızı aktarmaya devam ediyoruz. Yaşamaya değer bir Sancaktepe için çalışıyoruz.

Yapı Kontrol Müdürlüğü Dijital Sisteme Geçiyor..

Yapı Kontrol Müdürlüğü Dijital Sisteme Geçiş Hakkında Duyuru

22.08.2022 tarihi itibariyle tüm seviye ve hakedişlere (işyeri teslim, 10 hakediş, 20,60,80,100 seviye ve hakedişler, fesih seviye, denetçi değişikliği seviyesi, yıl sonu seviyesi ve ara seviye) ait ön başvurular. https://webgis.sancaktepe.bel.tr/BELNET/ adresinden yapılacaktır.

Yapı denetim kuruluşlarının yetkililerinin ve çalışanlarının sisteme tanımlanabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere https://webgis.sancaktepe.bel.tr/BELNET/ adresinden e-Devlet şifresi ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Yapı denetim kuruluşu yetkililerinin sisteme tanımlanabilmesi için imza sirkülerinin, çalışanların sisteme tanımlanabilmesi için ise sigortalı işe giriş bildirgelerinin Yapı Kontrol Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Yapı denetim kuruluşları bir YİBF için ön başvurularını https://webgis.sancaktepe.bel.tr/BELNET/ adresinden yapacaktır. Kurum tarafından gönderilen mesaj sonrasında evrak asıllarını Yapı Kontrol Müdürlüğüne teslim edecektir.

Yapı denetim kuruluşlarınca kullanılacak programın eğitimi 22.08.2022 tarihinde belediyemiz konferans salonunda 10:00-12:00 arasında yapılacaktır. Katılım sağlamanızı önemle rica ederiz.