Haberler

Gençlerimize büyük mirasımızı aktarmaya devam ediyoruz. Yaşamaya değer bir Sancaktepe için çalışıyoruz.

Başkan Döğücü Sağlık Çalışanlarıyla İftarda Buluştu

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçemizde bulunan Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık çalışanları ve aileleri ile iftar programında bir araya geldi.

14 Mart Perşembe günü Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde gerçekleşen iftar programında konuşan Başkan Döğücü, ülkemizin her köşesinde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmak için fedakârlık ve kahramanlıkla görev yapan tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı en içten duygularıyla kutladığını belirterek “İyi ki varsınız. Hakkınız asla ödenmez” dedi.

Görev süresi boyunca Belediye olarak ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Döğücü “Sizler için ne yapsak azdır. Dertlerimize deva, hastalarımıza şifa olabilmek için gece gündüz demeden fedakarca çalışıyorsunuz. Gerek salgın döneminde gerekse de depremlerde toplumumuzun canı ve sağlığı için ailelerinden, yaşantılarından, hatta canlarından fedakârlık eden sağlık çalışanlarımızın bu emeklerine minnettarız. “Önce insan” diyerek sağlımız için yorulmadan, fedakârca emek vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.iyi ki varsınız” şeklinde konuştu.

İftar Yemeğinin ardından Sağlık çalışanları ile tek tek ilgilenen Başkan Döğücü günün anısına katılımcılara plaket takdim etti.