Haberler

Gençlerimize büyük mirasımızı aktarmaya devam ediyoruz. Yaşamaya değer bir Sancaktepe için çalışıyoruz.

Başkan Yeğin Belediye Personeli ile Bayramlaştı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı kutladı. Beş yıl boyunca birlikte çalışacağı mesai arkadaşlarına aileleri ile birlikte mutlu bayramlar dileyen Başkanımız Yeğin , “5 yıl boyunca hep birlikte en iyi hizmeti hak eden Sancaktepe’li vatandaşlarımız için çalışacağız. Hepinize ailelerinizle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram diliyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanımız Alper Yeğin, Ramazan Bayramı tatili öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı. Sancaktepe Belediyesi ana hizmet binası Fuaye alanında gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Yeğin, 31 Mart tarihinden yaşanan değişimle birlikte 2024-2029 döneminin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Yeğin Konuşmasında, “Dayanışma içinde, hep birlikte mutlu bir süreci inşa etmeye çalışacağız. Siz Emekçi mesai arkadaşlarımız ile ilk buluşmamızın Ramazan Bayramı’na denk gelmesini çok anlamlı buluyorum. Kente hizmet noktasında biraz daha yorulup mesai harcayacağız bu bizim bu ilçemize olan borcumuzdur...31 Mart'ta gerçekleşen değişimle hep birlikte daha güzel yaşanılabilir bir Sancaktepe için çalışacağız" dedi.

Bayramların, barışın, kardeşliğin ve huzurun sembolü olduğunu belirten Başkan Yeğin "Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Aileleriniz ile birlikte mutlu bayramlar diliyorum. Meclis üyelerimiz, bürokratlarımız ve belediye personelimiz ile birlikte en iyi hizmeti hak eden Sancaktepe’li vatandaşlarımız için çalışacağız.” şeklinde konuştu..

Başkan Yeğin’in tüm personelle tek tek bayramlaşması ve çikolata ikramı ile tören sona erdi.