Haberler

Gençlerimize büyük mirasımızı aktarmaya devam ediyoruz. Yaşamaya değer bir Sancaktepe için çalışıyoruz.

Bilgievi Öğrencilerinden Unutulmaz Şiir Dinletisi

Sancaktepe Belediyesi öncülüğünde bilgi evlerimizde eğitim alan şiir ve türküye gönül vermiş öğrencilerimiz tarafından okunan  "Gönülden Gönüle Şiir Dinletisi" programı Belediye Başkanımız Şeyma Döğücü’nün katılımıyla gerçekleşti.

İnsanda erdemi, sevgiyi, şefkati, umudu, acıyı ve gözyaşını anlatan şiirlerle edebiyatımızda ve yüreğimizde iz bırakan değerli şairlerin şiirlerini doya doya okunduğu  anlamlı programda bilgievleri öğrencileri öğrenciler okudukları şiirlerle katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

 Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde yoğun katılım altında gerçekleşen  programda konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü “Milletimizin edebi değerlerine sahip çıkmaya yönelik gerçekleştirilen bu tip organizasyonlarla çocuklarımıza ve gençlerimize edebiyatı ve şiiri sevdirmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

Şiirin, insanın içindeki sevgiyi en güzel şekilde ifade eden sanatlardan biri olduğunu belirten Başkan Döğücü, bilgievleri öğrencilerinin sunumları ile gerçekleştirilen şiir gecesinde emeği geçen öğrencilere, velilere, öğretmenlere, belediyemizin idarecilerine ve programa katılan tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.